آموزش

در این مقاله می خواهیم SEO را به زبانی ساده بیان کنیم.

بهینه سازی برای موتورهای جست و جو (به انگلیسی: Search Engine Optimization) روندیست برای بهینه سازی یک سایت از دیدگاه خزنده (crawler) های موتورهای جست و جو، این خزنده ها به سایت ها مراجعه می کنند و با الگوریتم های پیشرفته ای اطلاعات موجود در سایت را نگهداری(index) می کنند تا در زمانی که شما موضوع معینی را جست و جو می کنید، ایده آل ترین نتایج را به شما نمایش دهند.

برای مثال زمانی که شما عبارت “طراحی سایت” را در گوگل سرچ می کنید گوگل سعی می کند مناسب ترین پیشنهادها را به شما ارائه می دهد برای همین سایت هایی که از نظر گوگل مناسب تر هستند(سئو قوی تری دارند) در اولویت بالا تری قرار می گیرند؛ از طرف دیگر شما به عنوان یک مخاطب که به دنبال سایت مورد نظر خود در گوگل می گردید قطعاً شانس زیادی وجود دارد که بر روی اولین گزینه های ظاهر شده در صفحه ی اول کلیک کنید و از طرفی شانس مراجعه به صفحات ۵ به بعد صفر است.برای همین است که سئو در جلب مخاطب تاثیر بسازایی دارد.

ادامه ی مطلب

در سرویس ویژه ی پزشکان که توسط وب ایران ارائه می شود ،علاوه بر ارائه ی یک طراحی حرفه ای جهت معرفی سابقه ی کاری، تحصیلی و معرفی محل مطب و اطلاعات تماس ،امکان نوبت دهی آنلاین را برای شما فراهم می کند.

همچنین با استفاده از افزونه ی وبلاگ/اخبار می توانید صفحه ای داشته باشید که در آن در هر ساعتی از روز با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید،با نوشتن از اخبار روز پزشکی مخاطب جلب کنید یا مخاطبانتان را از اتفاقات و رویدادهای دنیا آگاه کنید.

همانطور که در سایت نیز توضیح داده شده:

امروزه افراد حرفه ای دارای سایت می باشند، یک سایت قوی و جامع که مطابق با قواعد روز ساخته شده باشد می تواند علاوه بر بالا بردن اعتبار کاری هزینه ی اندکی که برای ساخت آن صرف شده را در مدت زمان کوتاهی بازگرداند.

وب ایران این امکان را برای پزشکان عزیز به وجود آورده تا در کمال سهولت بتوانند صفحه ی شخصی خود را ایجاد کنند و از طریق آن علاوه بر تبلیغ و معرفی تلفن و محل مطب، توانایی ها و قابلیت های خود را جهانی کرده و به همگان معرفی کنند.

دامنه و هاست رایگان، رعایت قواعد تکنیکال طراحی وب(SEO و Responsive و…..)، اختصاص ایمیل های شخصی متعدد و امکان اضافه کردن وبلاگ شخصی، نوبت دهیآنلاین و دو زبانه کردن سایت، همراه با خدمات و امکانات پیشترفته ی وب ایران، خدماتیست که برای این سرویس در نظر گرفته شده.

به همین دلیل به تمام پزشکان توصیه می کنیم این سرویس را آزمایش کنند و تاثیرات مثبت آن را کاملاً احساس کنید.