در سرویس ویژه ی پزشکان که توسط وب ایران ارائه می شود ،علاوه بر ارائه ی یک طراحی حرفه ای جهت معرفی سابقه ی کاری، تحصیلی و معرفی محل مطب و اطلاعات تماس ،امکان نوبت دهی آنلاین را برای شما فراهم می کند.

همچنین با استفاده از افزونه ی وبلاگ/اخبار می توانید صفحه ای داشته باشید که در آن در هر ساعتی از روز با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید،با نوشتن از اخبار روز پزشکی مخاطب جلب کنید یا مخاطبانتان را از اتفاقات و رویدادهای دنیا آگاه کنید.

همانطور که در سایت نیز توضیح داده شده:

امروزه افراد حرفه ای دارای سایت می باشند، یک سایت قوی و جامع که مطابق با قواعد روز ساخته شده باشد می تواند علاوه بر بالا بردن اعتبار کاری هزینه ی اندکی که برای ساخت آن صرف شده را در مدت زمان کوتاهی بازگرداند.

وب ایران این امکان را برای پزشکان عزیز به وجود آورده تا در کمال سهولت بتوانند صفحه ی شخصی خود را ایجاد کنند و از طریق آن علاوه بر تبلیغ و معرفی تلفن و محل مطب، توانایی ها و قابلیت های خود را جهانی کرده و به همگان معرفی کنند.

دامنه و هاست رایگان، رعایت قواعد تکنیکال طراحی وب(SEO و Responsive و…..)، اختصاص ایمیل های شخصی متعدد و امکان اضافه کردن وبلاگ شخصی، نوبت دهیآنلاین و دو زبانه کردن سایت، همراه با خدمات و امکانات پیشترفته ی وب ایران، خدماتیست که برای این سرویس در نظر گرفته شده.

به همین دلیل به تمام پزشکان توصیه می کنیم این سرویس را آزمایش کنند و تاثیرات مثبت آن را کاملاً احساس کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *